Πρεμιέρα με ΟΥΚ Βόλου ο ΝΟΧ ΑΝΕΚ LINES

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση στην Α1 πόλο ανδρών, η αυλαία της οποίας ανοίγει το Σάββατο 10 Οκτωβρίου. Η πρεμιέρα για τον Ναυτικό Όμιλο Χανίων ΑΝΕΚ LINES θα πραγματοποιηθεί στο Βόλο κόντρα σε μία από τις νεοφώτιστες ομάδες της κατηγορίας, τον ΟΥΚ Βόλου.

Πρώτο εντός έδρας παιχνίδι για το συγκρότημα του Ηλία Μαχαίρα θα είναι στο πλαίσιο της 2ης αγωνιστικής, στις 14 Οκτωβρίου, απέναντι στην Χίο.

Η κλήρωση διεξήχθη τη Δευτέρα το μεσημέρι στα γραφεία της ΚΟΕ.

Αναλυτικότερα, το πλήρες πρόγραμμα για τον ΝΟΧ ΑΝΕΚ LINES έχει ως εξής:

1η Αγωνιστική ΟΥΚ Βόλου-Ν.Ο. Χανίων
2η Αγωνιστική Ν.Ο. Χανίων-Χίος
3η Αγωνιστική Παλαιό Φάληρο-Ν.Ο. Χανίων
4η Αγωνιστική Ν.Ο. Χανίων-Ολυμπιακός
5η Αγωνιστική ΑΕΚ-Ν.Ο. Χανίων
6η Αγωνιστική Ν.Ο. Χανίων-Απόλλων Σμύρνης
7η Αγωνιστική Βουλιαγμένη-Ν.Ο. Χανίων
8η Αγωνιστική Πανιώνιος-Ν.Ο. Χανίων
9η Αγωνιστική Ν.Ο. Χανίων-Υδραϊκός
10η Αγωνιστική Εθνικός-Ν.Ο. Χανίων
11η Αγωνιστική Ν.Ο. Χανίων-ΠΑΟΚ
12η Αγωνιστική Γλυφάδα-Ν.Ο. Χανίων
13η Αγωνιστική Ν.Ο. Χανίων-ΓΣ Περιστερίου

Το πλήρες πρόγραμμα της Α1 έχει ως εξής:

1η Αγωνιστική 10/10/2020
Ολυμπιακός-Βουλιαγμένη
Παλαιό Φάληρο-ΑΕΚ
Χίος-Απόλλων Σμύρνης
ΟΥΚ Βόλου-Ν.Ο. Χανίων
ΓΣ Περιστερίου-Πανιώνιος
Γλυφάδα-Υδραϊκός
ΠΑΟΚ-Εθνικός

2η Αγωνιστική 14/10/2020
Εθνικός-Γλυφάδα
Υδραϊκός-ΓΣ Περιστερίου
Πανιώνιος-ΟΥΚ Βόλου
Ν.Ο. Χανίων-Χίος
Απόλλων Σμύρνης-Παλαιό Φάληρο
ΑΕΚ-Ολυμπιακός
Βουλιαγμένη-ΠΑΟΚ

3η Αγωνιστική 17/10/2020
Ολυμπιακός-Απόλλων Σμύρνης
Παλαιό Φάληρο-Ν.Ο. Χανίων
Χίος-Πανιώνιος
ΟΥΚ Βόλου-Υδραϊκός
ΓΣ Περιστερίου-Εθνικός
Γλυφάδα-ΠΑΟΚ
Βουλιαγμένη-ΑΕΚ

4η Αγωνιστική 24/10/2020
Γλυφάδα-Βουλιαγμένη
ΠΑΟΚ-ΓΣ Περιστερίου
Εθνικός-ΟΥΚ Βόλου
Υδραϊκός-Χίος
Πανιώνιος-Παλαιό Φάληρο
Ν.Ο. Χανίων-Ολυμπιακός
Απόλλων Σμύρνης-ΑΕΚ

5η Αγωνιστική 31/10/2020
Ολυμπιακός-Πανιώνιος
Παλαιό Φάληρο-Υδραϊκός
Χίος-Εθνικός
ΟΥΚ Βόλου-ΠΑΟΚ
ΓΣ Περιστερίου-Γλυφάδα
ΑΕΚ-Ν.Ο. Χανίων
Βουλιαγμένη-Απόλλων Σμύρνης

6η Αγωνιστική 4/11/2020
ΓΣ Περιστερίου-Βουλιαγμένη
Γλυφάδα-ΟΥΚ Βόλου
ΠΑΟΚ-Χίος
Εθνικός-Παλαιό Φάληρο
Υδραϊκός-Ολυμπιακός
Πανιώνιος-ΑΕΚ
Ν.Ο. Χανίων-Απόλλων Σμύρνης

7η Αγωνιστική 7/11/2020
Ολυμπιακός-Εθνικός
Παλαιό Φάληρο-ΠΑΟΚ
Χίος-Γλυφάδα
ΟΥΚ Βόλου-ΓΣ Περιστερίου
Απόλλων Σμύρνης-Πανιώνιος
ΑΕΚ-Υδραϊκός
Βουλιαγμένη-Ν.Ο. Χανίων

8η Αγωνιστική 11/11/2020
ΟΥΚ Βόλου-Βουλιαγμένη
ΓΣ Περιστερίου-Χίος
Γλυφάδα-Παλαιό Φάληρο
ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός
Εθνικός-ΑΕΚ
Υδραϊκός-Απόλλων Σμύρνης
Πανιώνιος-Ν.Ο. Χανίων

9η Αγωνιστική 21/11/2020
Ολυμπιακός-Γλυφάδα
Παλαιό Φάληρο-ΓΣ Περιστερίου
Χίος-ΟΥΚ Βόλου
Ν.Ο. Χανίων-Υδραϊκός
Απόλλων Σμύρνης-Εθνικός
ΑΕΚ-ΠΑΟΚ
Βουλιαγμένη-Πανιώνιος

10η Αγωνιστική 25/11/2020
Χίος-Βουλιαγμένη
ΟΥΚ Βόλου-Παλαιό Φάληρο
ΓΣ Περιστερίου-Ολυμπιακός
Γλυφάδα-ΑΕΚ
ΠΑΟΚ-Απόλλων Σμύρνης
Εθνικός-Ν.Ο. Χανίων
Υδραϊκός-Πανιώνιος

11η Αγωνιστική 28/11/2020
Ολυμπιακός-ΟΥΚ Βόλου
Παλαιό Φάληρο-Χίος
Πανιώνιος-Εθνικός
Ν.Ο. Χανίων-ΠΑΟΚ
Απόλλων Σμύρνης-Γλυφάδα
ΑΕΚ-ΓΣ Περιστερίου
Βουλιαγμένη-Υδραϊκός

12η Αγωνιστική 5/12/2020
Παλαιό Φάληρο-Βουλιαγμένη
Χίος-Ολυμπιακός
ΟΥΚ Βόλου-ΑΕΚ
ΓΣ Περιστερίου-Απόλλων Σμύρνης
Γλυφάδα-Ν.Ο. Χανίων
ΠΑΟΚ-Πανιώνιος
Εθνικός-Υδραϊκός

13η Αγωνιστική 9/12/2020
Ολυμπιακός-Παλαιό Φάληρο
Υδραϊκός-ΠΑΟΚ
Πανιώνιος-Γλυφάδα
Ν.Ο. Χανίων-ΓΣ Περιστερίου
Απόλλων Σμύρνης-ΟΥΚ Βόλου
ΑΕΚ-Χίος
Βουλιαγμένη-Εθνικός

14η Αγωνιστική 19/12/2020
Βουλιαγμένη-Ολυμπιακός
ΑΕΚ-Παλαιό Φάληρο
Απόλλων Σμύρνης-Χίος
Ν.Ο. Χανίων-ΟΥΚ Βόλου
Πανιώνιος-ΓΣ Περιστερίου
Υδραϊκός-Γλυφάδα
Εθνικός-ΠΑΟΚ

15η Αγωνιστική 9/1/2021
Γλυφάδα-Εθνικός
ΓΣ Περιστερίου-Υδραϊκός
ΟΥΚ Βόλου-Πανιώνιος
Χίος-Ν.Ο. Χανίων
Παλαιό Φάληρο-Απόλλων Σμύρνης
Ολυμπιακός-ΑΕΚ
ΠΑΟΚ-Βουλιαγμένη

16η Αγωνιστική 16/1/2021
Απόλλων Σμύρνης-Ολυμπιακός
Ν.Ο. Χανίων-Παλαιό Φάληρο
Πανιώνιος-Χίος
Υδραϊκός-ΟΥΚ Βόλου
Εθνικός-ΓΣ Περιστερίου
ΠΑΟΚ-Γλυφάδα
ΑΕΚ-Βουλιαγμένη

17η Αγωνιστική 13/3/2021
Βουλιαγμένη-Γλυφάδα
ΓΣ Περιστερίου-ΠΑΟΚ
ΟΥΚ Βόλου-Εθνικός
Χίος-Υδραϊκός
Παλαιό Φάληρο-Πανιώνιος
Ολυμπιακός-Ν.Ο. Χανίων
ΑΕΚ-Απόλλων Σμύρνης

18η Αγωνιστική 17/3/2021
Πανιώνιος-Ολυμπιακός
Υδραϊκός-Παλαιό Φάληρο
Εθνικός-Χίος
ΠΑΟΚ-ΟΥΚ Βόλου
Γλυφάδα-ΓΣ Περιστερίου
Ν.Ο. Χανίων-ΑΕΚ
Απόλλων Σμύρνης-Βουλιαγμένη

19η Αγωνιστική 20/3/2021
Βουλιαγμένη-ΓΣ Περιστερίου
ΟΥΚ Βόλου-Γλυφάδα
Χίος-ΠΑΟΚ
Παλαιό Φάληρο-Εθνικός
Ολυμπιακός-Υδραϊκός
ΑΕΚ-Πανιώνιος
Απόλλων Σμύρνης-Ν.Ο. Χανίων

20η Αγωνιστική 24/3/2021
Εθνικός-Ολυμπιακός
ΠΑΟΚ-Παλαιό Φάληρο
Γλυφάδα-Χίος
ΓΣ Περιστερίου-ΟΥΚ Βόλου
Πανιώνιος-Απόλλων Σμύρνης
Υδραϊκός-ΑΕΚ
Ν.Ο. Χανίων-Βουλιαγμένη

21η Αγωνιστική 31/3/2021
Βουλιαγμένη-ΟΥΚ Βόλου
Χίος-ΓΣ Περιστερίου
Παλαιό Φάληρο-Γλυφάδα
Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ
ΑΕΚ-Εθνικός
Απόλλων Σμύρνης-Υδραϊκός
Ν.Ο. Χανίων-Πανιώνιος

22η Αγωνιστική 7/4/2021
Γλυφάδα-Ολυμπιακός
ΓΣ Περιστερίου-Παλαιό Φάληρο
ΟΥΚ Βόλου-Χίος
Υδραϊκός-Ν.Ο. Χανίων
Εθνικός-Απόλλων Σμύρνης
ΠΑΟΚ-ΑΕΚ
Πανιώνιος-Βουλιαγμένη

23η Αγωνιστική 10/4/2021
Βουλιαγμένη-Χίος
Παλαιό Φάληρο-ΟΥΚ Βόλου
Ολυμπιακός-ΓΣ Περιστερίου
ΑΕΚ-Γλυφάδα
Απόλλων Σμύρνης-ΠΑΟΚ
Ν.Ο. Χανίων-Εθνικός
Πανιώνιος-Υδραϊκός

24η Αγωνιστική 17/4/2021
ΟΥΚ Βόλου-Ολυμπιακός
Χίος-Παλαιό Φάληρο
Εθνικός-Πανιώνιος
ΠΑΟΚ-Ν.Ο. Χανίων
Γλυφάδα-Απόλλων Σμύρνης
ΓΣ Περιστερίου-ΑΕΚ
Υδραϊκός-Βουλιαγμένη

25η Αγωνιστική 5/5/2021
Βουλιαγμένη-Παλαιό Φάληρο
Ολυμπιακός-Χίος
ΑΕΚ-ΟΥΚ Βόλου
Απόλλων Σμύρνης-ΓΣ Περιστερίου
Ν.Ο. Χανίων-Γλυφάδα
Πανιώνιος-ΠΑΟΚ
Υδραϊκός-Εθνικός

26η Αγωνιστική 8/5/2021
Παλαιό Φάληρο-Ολυμπιακός
ΠΑΟΚ-Υδραϊκός
Γλυφάδα-Πανιώνιος
ΓΣ Περιστερίου-Ν.Ο. Χανίων
ΟΥΚ Βόλου-Απόλλων Σμύρνης
Χίος-ΑΕΚ
Εθνικός-Βουλιαγμένη

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *